ATİK-Avrupa Türk İşadamları ve İşbirliği Konseyi TÜDEİK-Türk Dünya Ekonomik İşbirliği Konseyi Dünyada bulunan Türk Sivil Toplum Kuruluşlarını Antalya'da Bir araya getiriyor.ATİK-TÜDEİK Vizyonu Dünyanın çeşitli coğrafyalarında bulunan Türkler ülkemizi en iyi şekilde temsil etmekteler. Önceleri gurbetçiler diye anılan insanlarımız bu gün bulunmuş oldukları ülkelerin de vatandaşlıklarını alarak, entegrasyonun en güzel örneğini yaşadıkları yerlerde sergilemekteler.
ATiK Tanıtım Videosu
Belediyeler Dostluk Grubu
ATİK İnovasyon Merkezi ” SINIRLARI KIRACAĞIZ “ Sloganı ile Çalışmalara Başladı.

ATİK İnovasyon Merkezi'nin temel misyonu; yeni fikirleri ve tasarımları desteklemek için bir merkez oluşturmak ve yeni fikirlerin uygulanması için uygun bir platform sağlamaktır.

Bu amaçla; ülkelerin ihtiyaçları doğrultusunda yeni proje ve fikirlerin desteklenmesi ile beraber çeşitli alanlarda yeniliği teşvik etmek ve üretkenliği güçlendirmek için atölyeler, eğitim kursları, seminerler, konferanslar ve sergiler düzenlenerek yenilikçi projelere destek sunulması planlanmaktadır. 
Eğitim, Kültürel, Sosyal ve Ekonomi işbirliği çerçevesinde yatırımcılarla bağlantı kurmak, bireyleri ve şirketleri yeni fikirlerle güçlendirmek konusunda tavsiyeler verilmesi önemsenmektedir.

Ethiopian ATİK İstişare Konseyi
Ethiopian ATİK Tanıtım Videosu

Başbakan Erdoğan'ın Polonya temasları paylaşan: asgrouptr
Belediyeler Dostluk Grubu
Etiyopya ATiK Ticaret ve İşbirliği Konseyi internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.