ATİK-Avrupa Türk İşadamları ve İşbirliği Konseyi TÜDEİK-Türk Dünya Ekonomik İşbirliği Konseyi Dünyada bulunan Türk Sivil Toplum Kuruluşlarını Antalya'da Bir araya getiriyor.ATİK-TÜDEİK Vizyonu Dünyanın çeşitli coğrafyalarında bulunan Türkler ülkemizi en iyi şekilde temsil etmekteler. Önceleri gurbetçiler diye anılan insanlarımız bu gün bulunmuş oldukları ülkelerin de vatandaşlıklarını alarak, entegrasyonun en güzel örneğini yaşadıkları yerlerde sergilemekteler.
ATiK Tanıtım Videosu
Belediyeler Dostluk Grubu
ATİK Antalya Başkanı Sevinç Enginöz Eyilik “Pandemi döneminde Ticaret başta olmak üzere her alanda 61 Ülke de üyelerimize hizmet veriyoruz”dedi

Antalya’da ATİK Genel Başkan Yardımcısı Mete Kaçar’ın Koordinasyonluğunda gerçekleşen toplantıda ATİK Antalya Başkanı Sevinç Enginöz Eyilik biz hep birlikte güçlüyüz diyerek hedef ve ve çalışma başlıkları çerçevesinde gündem maddelerine Yönetim Kurulu Üyeleri ile değerlendirdi. 

ATİK Konseyi Yürütme Toplantısına Yönetim Kurulu Üyeleri Halime Özen Erbaş, Yadigar İlhan Dereli,Niyazi Demiröz ve ATİK Antalya İstişare Başkan Yardımcısı Osman Yavuz katıldılar.

Ela Başaran 
ATİK Basın Danışmanı
Ethiopian ATİK İstişare Konseyi
Ethiopian ATİK Tanıtım Videosu

Başbakan Erdoğan'ın Polonya temasları paylaşan: asgrouptr
Belediyeler Dostluk Grubu
Etiyopya ATiK Ticaret ve İşbirliği Konseyi internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.